Rekrutacja

Dołącz do nas

Jeżeli podzielasz nasze wartości i chcesz z nami pracować, to opisz swoje talenty i silne strony. Opowiedz nam o sobie, co lubisz robić, jak widzisz siebie w naszej organizacji. Może to właśnie Ciebie szukamy. Odezwiemy się gdy tylko w naszych projektach pojawi się przestrzeń do realizacji Twoich pasji.

Zgłoszenie prześlij na adres e-mail: biuro@fide-it.pl.

Nie zapomnij wyrazić zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Fide sp. z o.o. (treść oświadczenia poniżej).

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Fide sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez nas danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji do projektów realizowanych przez Fide sp. z o.o. zgodnie z poniższą klauzulą. Dane będą przetwarzane bezterminowo do czasu kiedy wyślesz żądanie zaprzestania przetwarzania danych, albo w zgłoszeniu określisz termin ważności Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych przez Fide sp. z.o.o.

Treść oświadczenia

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) przez Fide Sp. z o.o. dla celów prowadzenia rekrutacji do projektów realizowanych przez Fide sp. z o.o. Niniejszą zgodą udzielam bezterminowo / do dnia .....